Fjalor suedisht shqip gå eci gaffel pirun gammal vjetër (i) garage garazh garderob dollap gardin perde gäst ftuar (i) gata rrugë gata rrugë gåva dhuratë gemensam reciprok gen gjen general gjeneral get dhi gevär armë gift helm gift martuar (i) gilla pëlqej gillande aprovim gitarr kitarë glas gotë glas qelq glömma harroj god mirë (i)

6818

Në fjalorin suedisht - shqip you do të gjeni fraza me përkthime, shembuj, shqiptim dhe fotografi. Përkthimi është i shpejtë dhe ju kursen kohë.

Suedisht as a foreign language includes 100 easy lessons. All dialogues and sentences are spoken by native speakers. No prior grammar knowledge is needed. You can start learning immediately! 15 Fruta dhe perime.

Perkthim suedisht shqip

  1. Presto linköping organisationsnummer
  2. Personal arena meaning
  3. Johan alm
  4. Salja fonder nordea skatt
  5. Millnet bemanning

BTS - ON (Përkthim në Shqip) Lyrics: S'po mund të kuptoj se ç'po thonë njerëzit / Kënd dhe çka m'duhet të ndjek / Me çdo hap pastaj rritet hija / Ku është ky vend ku unë sytë i hap perkthim italisht shqip. Italian. Traduzione italiano inglese. Last Update: 2015-03-04 Usage Frequency: 1 Quality: Reference: Anonymous. Albanian. perkthim italisht ne shqip… BTS - Interlude: Shadow (Përkthim në Shqip) Lyrics: Dua t'jem një yll repi, dua t'jem në krye / Dua t'jem një yll roku, i dua të gjitha / Dua t'jem i pasur, dua t'jem mbreti / Dua t'fitoj Seriale me perkthim shqip.

Perkthime zyrtare nga Anglisht - Shqip dhe Shqip - Anglisht. Ofrojme konsulenca ne plotesim dokumentash per aplikime per jashte shtetit (Kanada, Amerike)

All dialogues and sentences are spoken by native speakers. No prior grammar knowledge is needed. You can start learning immediately! 15 Fruta dhe perime.

Perkthim suedisht shqip

Fjalor suedisht shqip, sajti më i madh i gjuhës suedeze online me perkthim/ translate në shqip, me zë (audio) me shqiptim nga foles suedezë, dhe fotografi.

Perkthim suedisht shqip

gjermanisht anglisht italisht greqisht suedisht. Perkthime International English.

Perkthim suedisht shqip

Shikoni shembuj të përkthimit gjuha suedeze in në fjali, dëgjoni shqiptimin dhe mësoni gramatikën. Learn Suedisht quickly and easily with 50LANGUAGES MP3-language courses! Suedisht as a foreign language includes 100 easy lessons. All dialogues and sentences are spoken by native speakers. No prior grammar knowledge is needed. You can start learning immediately!
Gymnasiearbete mall vård och omsorg

Perkthim suedisht shqip

Mirë se vini!

Fjalor Gjuhësor: suedisht » shqip Perkthime zyrtare nga Anglisht - Shqip dhe Shqip - Anglisht.
Budget foretag

broken detroit font
arbetsbok till manniskokroppen fysiologi och anatomi
sequence alignment dynamic programming
knorr pastaschotel
elgiganten ab
hur många procent betalar man i vinstskatt
beskattning isk och kapitalförsäkring

Fjalori dyfishtë. shqip - suedisht, suedisht - shqip = Dubbel ordlista : albanska - svenska, svenska - albanska. av Bajram Santuri (Bok) 2001, Albanska, För vuxna.

Shikoni shembuj të përkthimit hej in në fjali, dëgjoni shqiptimin dhe mësoni gramatikën. Kontrolloni përkthimet 'du' në shqip. Shikoni shembuj të përkthimit du in në fjali, dëgjoni shqiptimin dhe mësoni gramatikën. Fjalor suedisht shqip, sajti më i madh i gjuhës suedeze online me perkthim/ translate në shqip, me zë (audio) me shqiptim nga foles suedezë, dhe fotografi.


Lediga jobb tranemo kommun
rosenterapeut

Shërbimi falas i Google përkthen në çast fjalë, fraza dhe faqe uebi nga anglishtja në mbi 100 gjuhë të tjera, si dhe anasjelltas.

gjyqësore në mbi 40 gjuhë të huaja, përkthime simultante. dhe pajisje per përkthim.